دانی Amendola در رسانه های اجتماعی پس از حذف عجیب و غریب خود را در مورد دوست دختر سابق Olivia Culpo است.

Amendola 33 ساله از NFL یک عکس جدید و پیام جدید را در Instagram در روز شنبه منتشر کرد. این متی رامزی، کنی چسنی و قدیمی مونتیون، در کنار هم قرار گرفته است، همراه با این عنوان: "مردم اغلب به یاد شما نخواهند گفت. آنها به یاد خواهند آورد که چطور آنها را احساس می کنید. "

پست جدید فقط یک روز پس از آن که او Culpo را 26 ساله گرفت، بسیار سخاوتمندانه درباره رابطه آنها صحبت کرد.

او گفت: "اولیویا تصمیم می گیرد و می خواهد در اینترنت و در هالیوود برای کسب درآمد متوجه شود." "که برای من سخت بود درک می کردم، اما به سرعت باید یاد بگیرم. در حالیکه [sic] هزینه شهرت در این دنیا به من تجاوز نمی کند. من یک توپ را برای یک دلیل بازی می کنم و آن را RESPECT می کنم. "

"اولیویا و من چند بار شگفت انگیز با هم داشتیم … [sic] مثل هر رابطه دوستانه ای که ما با آن مبارزه کردیم، "Amendola ادامه داد. "بسیاری از زمان آن بود که تقصیر من بود Bc بیایید صادقانه من می توانم یک ادم سفیه و احمق باشد. ولی! آره! او هم فاخته است! و اگر من را متقاعد کنی من سخت تر می توانم با آن برخورد کنم. "

OLIVIA CULPO و BIANCA PETERS فاصله خود را از داننی AMENDOLA

این پست پس از اینکه نوشت که "جنس دیوانه وار شاهین" بود، و زمانی که او گفت "او یک تلفن کاملا خنده دار، شرم آور، عکس های سکسی است که می خواهد"

برای عضویت در FOX NATION کلیک کنید

در روز جمعه، Commodore Amendola در روز جمعه خبر داد که Culpo با Zedd در فستیوال موسیقی Coachella تماشایی می کند، گرچه او و ملکه زیبایی سابق در ماه اکتبر شکسته شدند.

آنها در ماه دسامبر مصالحه کردند اما دوباره راه های جداگانه ای به راه انداختند.