باقی مانده است

در فاکس نیوز:

فاکس و دوستان6 دیماه، ET: مصاحبه اختصاصی با پاتریک شاناهان وزیر دفاع و کوین مک آلنن، وزیر امنیت داخلی. سالن بیس بال Famer کال Ripken جونیور داستان داخل را در کتاب جدید خود می نویسد. سابق سنای ایالات متحده، تام کوبورن، اوباماکر را فرا می خواند. ردی دروموند "زن پیشگام" نشان می دهد که چه خطوط جدیدی از رفتار سگ را الهام می گیرد.

دنیای تو با نیل کاووتو، 4 صبح ET: مهمان های ویژه شامل: سناتور ایالات متحده راب پورتمن، ری-اوهایو.

تاکر کارلسون امشب، 8 صبح ET: قسمت 3 سری ویژه تاکر، "بی خانمانی در آمریکا".

در تجارت فاکس:

صبحانه با ماریا، 6 بعد از ظهر ET: مهمان های ویژه عبارتند از: راجر مک نامی، شریک پایه سرمایه گذاران شرکت سرمایه گذاری Elevation Partners.

وارنی و شرکت، 9 بعد از ظهر ET: دنیس پراگ، میزبان "The Dens Prager Show" و بنیانگذار PragerU.

در رادیو فاکس نیوز:

پادکست Fox News Rundown: "Donna Brazile Breaks Down Dems" – حوزه دموکراتها برای رئيس جمهور در سال 2020 همچنان بزرگتر می شود و برخی از منتقدان را به تعجب می اندازد که چند نفر از آنها کاندیداهای واقعی هستند. Donna Brazile، همکار فاکس نیوز و صندلی سابق DNC، وزن آن را دارد. جنگ تجاری آمریکا و چین و بعضی از آب و هوای بهار به شدت در حال افزایش است و کشاورزان آمریکایی نگرانی در مورد قابلیت بقاء کسب و کار خود را دارند. ایوان هولین، کشاورز شش نسل و کشاورز سویا از ایلینوی، به نظر می رسد. علاوه بر این، تفسیر توسط کت تایپف، مشترک میزبان پادکست تیوری و Timpf.

آیا می خواهید Fox News Rundown ارسال مستقیم به دستگاه تلفن همراه خود را؟ مشترک شدن از طریق پادکست های اپل، Google Play و Stitcher.

نمایش Brian Kilmeade9 آگوست، ET: مصاحبه گسترده ای که براين با مصاحبه با پاتریک شاناهن وزیر دفاع و کوین مک آلنن، وزیر دفاع داخلی انجام داد. مهمان های ویژه نیز شامل: وزیر انرژی ریک پروری؛ نماینده ایالات متحده آمریکا هنری کوئلار، D-Texas؛ دونا برازیلی، رئیس سابق موقت DNC؛ بیل استنتون، افسر سابق پلیس نیویورک در مورد چگونگی تهیه ترس نیست.

نمایش Todd Starnes، Noon ET: کارفرما تجارت فاکس چارلز پین در مورد خطرات سوسیالیسم بحث می کند و جف یعقوبی، مقاله نویس بوستون گلوب، در مورد نظرات فلسطین و هولوکاست پاسخ رشیدا تله را می گوید.