"Pokémon کارآگاه Pikachu" داد: "Avengers: Endgame" اجرا برای پول خود را در این آخر هفته در دفتر جعبه، اما ابرقهرمانان موفق به نگهداری تاج و تخت دوباره.

شرکت والت دیزنی روز یکشنبه اعلام کرد که بمب افکن Marvel تخمین زده می شود 63.1 میلیون دلار از آخر هفته سوم خود در تئاتر های آمریکای شمالی، جابجایی داخلی خود را به 723.5 میلیون دلار، بیش از مجموع Panther سیاه و "Avengers: جنگ بی نهایت".

در بین المللی، آن را 102.3 میلیون دلار اضافه کرده است، و مجموع جهانی آن فقط 2.5 میلیارد دلار است که آن را دومین بزرگترین آزمایشی در سراسر جهان در پشت "آواتار" (2.8 میلیارد دلار) است.

RYAN REYNOLDS 'EXCITED' برای نوزاد جدید، نقش TEKS 'DETECTIVE PIKACHU'

اما سه هفته به غلبه بر "Avengers"، بازار در نهایت جایگاهی برای فیلم دیگری برای تأثیر قابل توجهی داشت. Warner Bros. موفق به کشف مخاطبان قابل توجهی برای فعالیت زنده "Pokémon Detective Pikachu"، که در 4202 صفحه نمایش افتتاح شد و به فروش 58 میلیون دلار رسید.

جف گلدشتاین، وارنر بروس، رئیس توزیع داخلی گفت: "چه نتیجه ای فوق العاده ای است." "این بسیار سرگرم کننده است به تماشای" کارآگاه Pikachu "این نوع باز است."

و خون بدی وجود ندارد که Endgame در پایان "Pikachu" گذشته است.

نگاهی گذرا به پیشینه دزدی دریایی پیکاچو را به حسن روان رینولدز

رایان رینولدز "در مورد نوزاد جدید هیجان زده است، فیلم جدید کارآگاه Pikachu را صحبت می کندویدئو

جیمز کامرون، 'AVENGERS: ENDGAME' را بر روی ضرب و شتم 'TITANIC' تکرار می کند

گلدشتاین اضافه کرد: "سرگرم کننده بود تا جمعه شب برنده شود، اما همانطور که در گلف می گویند، شما بازی خود را بازی می کنید و من با نتیجه ما هیجان زده هستیم."

حتی "Endgame" را در بین المللی با یک حاشیه بسیار کم با 103 میلیون دلار ضرب کرده است.

رایان رینولدز شخصیت محبوب Pokémon را در این فیلم با صدای خود به خود جلب می کند: بزرگترین انعطاف پذیری بازی ویدیویی. رکورد قبلی، آنجلینا جولی "Tomb Raider" از سال 2001 بود که با 47 میلیون دلار افتتاح شد و برای تورم تنظیم نشده بود.

گلدشتاین گفت: "به طور معمول فیلم هایی که بر اساس بازی های ویدئویی ساخته نشده اند، موفق به انجام آن نشده اند."

POST-'AVENGERS: TRAILER ENDGAME برای "مرد عنکبوتی: داستان های قدیمی از داستان های"

این یک کیسه مخلوط برای دیگر تازه واردین است که به دنبال یک قطعه از بازار بودند، از جمله دو کمدی های زن به رهبری استراتژیک در روز مادر: "شلوغ" و "Poms"، که هر دو جذب غالب مخاطبان زن.

"Hustle"، یک چرخش جنسیتی بر روی "Scantrels Rotten Dirty" با آن هاتوی و Rebel Wilson در رتبه سوم با 13.6 ملیون دالر فرود آمد، با وجود بررسی های بی نظیر.

کم کم خوش شانس کمدی کمپانی دایان کیتون "Poms" بود که تنها در ابتدا با 5.1 میلیون دلار در مقایسه با نظرات مشابه منتقدانه از منتقدان به دست آمد. "POMS" ششمین جایزه هیجان انگیز "The Intruder" (6.6 میلیون دلار) و ستاره راگن و شارلز ترون rom-com "Long Shot" (6.1 میلیون دلار) قرار گرفتند که هر دو در تعطیلات آخر هفته هستند.

'AVENGERS: ENDGAME' بیشترین تردید در مورد فیلم هرگز است

'Avengers: Endgame' یک میلیارد دلاری جعلی استویدئو

"AVENGERS: ENDGAME" در 2 سال گذشته مبلغ 2 میلیارد دلار در دفتر صندوق دریافت کرده است

در انتشارات کمتری، "Tolkien"، یک Biopic در رابطه با "پروردگار حلقه ها" با بازی نیکلاس هولت در رتبه نهم در 1495 صفحه نمایش با 2.2 میلیون دلار افتتاح شد، در حالی که مستند "The Biggest Little Farm" در پنج مکان به فروش رسید و به $ 101،012 رسید.

Paul Dergarabedian، تحلیلگر ارشد رسانه ای برای Comscore، خاطرنشان کرد: در حالی که هر فیلم در این آخر هفته ها تاثیرگذار نیست، تنوع محتوا برای بازار مهم است. به طور کلی، دفتر مرکزی صنعت در طول سال همچنان قوی تر می شود. آخر هفته حدود 23 درصد است و سال حدود 9 درصد است. سه هفته پیش، قبل از "Endgame"، کسری بودجه سال گذشته تا 17 درصد بود.

گفت: "هرگز نباید فقط در مورد یک نوع فیلم باشد،" دروگبائیان گفت. "این مورد در مورد تابستان مورد استفاده قرار گرفت، در مورد 18 تا 24 ساله با فیلم های ابرقهرمان و فیلم های اکشن طراحی شده بود. در جهان امروز، تابستان، ترکیب جالب و متنوعی را ارائه می دهد و سود آن را برای هالیوود پرداخت می کند. "

'AVENGERS: ENDGAME' تاریخ ایجاد می کند، اما اسپیلین ها را از شر موانع بیرون می کند

و مه می تواند فیلم های بزرگتری برایش بیاورد، از جمله "آلدین"، "راکتمن"، "جان ویک 3: پروبلم" و "گودزیلا: پادشاه هیولا".

دژ کارآبادی گفت: "می تواند یک هیول در دفتر جعبه باشد."

با توجه به Comscore، فروش بلیط برای جمعه از طریق یکشنبه در ایالات متحده آمریکا و تئاتر کانادایی تخمین زده می شود. در صورت موجود بودن، آخرین شماره بین المللی از جمعه تا یکشنبه نیز شامل می شود. رقم های داخلی نهایی دوشنبه منتشر خواهد شد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

1. "انتقامجویان: Endgame"، 63.1 میلیون دلار (102.3 میلیون دلار بین المللی).

2. "Pokémon کارآگاه Pikachu"، 58 میلیون دلار (103 میلیون دلار بین المللی).

3. "هشت"، $ 13.6 میلیون.

4. "مزاحم"، 6.6 میلیون دلار.

5. "شات بلند"، 6.1 میلیون دلار.

6. "Poms"، 5.1 میلیون دلار.

7. "Uglydolls"، $ 3.9 میلیون.

8. "دستیابی به موفقیت"، 2.5 میلیون دلار.

9. "Tolkien"، 2.2 میلیون دلار.

10. "کاپیتان مارول"، 1.8 میلیون دلار.