جویس اسمولت، قربانی حمله است و برادرش اصرار می کند که به دروغ متهم به قرار دادن حمله متهم به نفرت او شده است.

JoJo Smollet، برادر بزرگتر Jussie، در بیانیۀ ستاره ی "جی اس اس"، در بیانیۀ ستاره ی "امپراطوری" را حفظ می کند و می گوید جسی، از زمان حمله یونانی و نتایج آن، که جیسس را متهم به دروغ گفتن به پلیس کرده است، ترور شخصیت را تحمل کرده است بعدا کاهش یافت.

JoJo از اداره پلیس شیکاگو خواست تا رسیدگی به این پرونده را مطرح کند و نکته ای را برای رسانه ها مطرح می کند و می نویسد: «آیا همه این کارها برای از بین بردن تعهد مادام العمر به جوامع و جوامع است؟ آیا واقعا دنیای گناه فرد را آسان می کند؟ آیا این همه کاری است که زندگی فردی را در آمریکا می چرخاند؟ به سادگی خودتان را بپرسید: «اگر جسی به حقیقت می گوید، چه می شود؟»

KIM FOXX وکلای دادگستری به نام جویس سولولت "Welled Up Cel'b" در پیام های متن

پیام های متنی کیم فاکس در مورد پرونده ی جسی اسمولت در مورد نظام عدالت کیفری ما چیست؟ویدئو

جوجو نوشت: "پس از چندین نشت از منابع پلیس" نامعلوم "و علی رغم سابقه طولانی اتهامات غیر قانونی از اداره پلیس شیکاگو، بسیاری از رسانه ها این گزارش ها را تأیید نکردند. "پلیس های متعدد پلیس، که موجب تحقیقات داخلی پلیس شیکاگو شد، جسی را در دادگاه افکار عمومی محکوم کرد، حتی قبل از ورود به دادگاه."

پلیس چیکاگو یک قاچاقچی در تخفیف مجدد تخفیف مجانی است

JoJo همچنین اتهامات اداره پلیس شیکاگو را رد کرد که جسی مرتکب جرمی متهم به نفرت در تلاش برای تقویت مشخصات وی شده و حقوق خود را "امپراطوری" خود را افزایش داد و اشاره کرد که جسی اخیرا "Epipérias" در یک تور به فروش رفت – به این معنی نفی نیاز به استفاده از یک شیرین کاری به جبران خود را از ضربه فاکس.

شکایت چیچوا شکایت شهروندی علیه جوزی SMOLLETT

آیا شیکاگو دعوی خود را علیه جسی اسمولیت می کند؟ویدئو

در ماه ژانویه، جسی به پلیس گفت که او توسط دو مرد دست و پا گیر مورد حمله قرار گرفته است. وی در حدود ساعت 2 صبح از خانه ساندویچ زیردریایی شیکاگو به خانه می رود. بازیگر مشهور همجنسگرا ادعا می کند که مردان دست و پا زده او را ضرب و شتم کردند، "این کشور MAGA است."

اتحادیه های پلیس چیکاگو خواستار دعوی دولت KIM FOXX برای بازپس گرفتن پرونده یوسف شیلی

در ماه فوریه، پلیس اعلام کرد که مهاجمین جسی، برادران ابول و اولا اوسوندریو بودند که جیسسی را آموزش دادند و با "امپراتوری" با او کار کردند. مقامات همچنین برادران را به عنوان افرادی در نظارت تصویری خرید طناب را که به نظر می رسید در گردن جیسس در طی حمله ادعا شده اند شناسایی کرد.

دونالد قدیس می خواند جسسی SMOLLETT 'ACTOR NOBODY'S EVER HEARD OF'

آیا جسی اسمولت باید مجبور به پرداخت 130،000 دلار به خاطر شکنجهش در شهر شیکاگو برای پرداختن به آنها باشد؟ویدئو

ادی جانسون، فرمانده پلیس شیکاگو به خبرگزاری ها گفت که اسطوره هایش در تحقیقات خود شاهدان همکاری داشته اند، که از تحقیق درباره جنایات مخفی علیه جسی در مواردی که جویس ادعا می کند گزارش یک پلیس جعلی ارائه می دهد، متمرکز شده است. جسی متهم شده بود که به 16 مورد رفتار ناهنجار مجرم شناخته نشده است.

قاضی در مورد درخواست پرونده ی غیر قانونی یونس یو اسلیم

تمام اتهامات علیه جسی در اواخر ماه مارس کاهش یافت. گزارشات داخلی در اداره پلیس شیکاگو گزارش شده است. شهر شیکاگو جیسی را متهم به جبران هزینه های مربوط به تحقیقات در مورد جعلی بودنش می کند.

اسمولت هنوز هم ممکن است با اتهام تقلب نامه های فدرال مواجه شود، در صورتی که متوجه شده است که نامه خود را از نامه ای به نامه "نامه امضا" فرستاده است. اگر محکوم شود، می تواند تا یک دهه پشت بام ها روبرو شود.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

کیم فاکس، دادستان ایالت کوک، به خاطر اتهام جیسی محکوم شده و از تحقیقات خود در دفتر او استقبال کرده است. او اخیرا اخراج کارشناس ارشد اخلاق و اخلاقش را به عهده داشت.