تروور نوح افکار خود را در مورد نظرات اخیر اسکارلت یوهانسون منتشر کرد که در آن او از بازیگری به خاطر عدم درک "لوکس" او در هالیوود که اقلیت ها آن را نمی دانست انتقاد می کردند.

یوهانسون قبلا با مجله As To در مورد بحث در مورد ریخته گری او به عنوان یک مرد مونث واقعی زندگی می کرد، دانته "تکس" گیل. او برای اینکه گفته شود، به عنوان یک بازیگر، او را مجبور به انجام هر نقش مورد نظر خود می کند، بیشتر انتقاد می کند. او بعدا نظراتش را روشن کرد.

"این سوال که من در گفتگو با هنرمند معاصر، دیوید Salle پاسخ دادم، در مورد رویارویی بین صحت و صحت سیاسی و هنر بود،" گفت: Johansson به Entertainment Weekly گفت. "من شخصا احساس می کنم که در جهان ایده آل هر بازیگری باید بتواند هر کسی را بازی کند و هنر در هر صورت باید از صحت سیاسی مصون باشد."

کمدی تروور نوح به عنوان "راسیست" برای هندوستان و پاکستان

نوح در مصاحبه ای با "کانال یوتیوب" نمایش داده می شود که در مورد موضوعش با نظرات ستاره "انتقام گیری" نوشته است.

"من متوجه هستم که چرا شما ممکن است بخواهید شخصیتی دفاعی داشته باشید، حتی می توانید متوجه شوید که چرا برخی از افراد سفید پوست ممکن است احساس کنند که تحت حمله و در اطراف این مکالمات هستند. اما من فکر می کنم آنچه که اغلب از دست رفته است، زمانی است که اسکارلت می رود، مجاز به بازی کردن یک حیوان یا یک درخت یا هر چیز دیگری می شود "و به نظر می رسد که بله، اما دقیقا همان چیزی است که مردم می گویند: تا کنون، هالیوود و افرادی که قصه گو را در آمریکا تعریف می کنند، آن را به عنوان داستان هایی برای یک توسط سفیدپوستان و به همین ترتیب نقش هایی که به طور کلی برای افراد سیاه پوست در نظر گرفته شده است، کلیشه ای از جنایتکار، خدمتکار، برده است.

او ادامه داد: "ما برای اینکه تصور می کنیم چقدر نماینده به معنی انسان است، به دو دلیل فکر می کنم. یکی: در یک جبهه الهام بخش و دو: چطور جامعه را شکل می دهد. "

اسکارلت جان هاسون و کالین جاستر بعد از 2 سالگی درگیر شدند

این ستاره از نمایندگی مسلمانان به عنوان مثال استفاده کرد و اشاره کرد که سالهاست که برای استفاده از مردم مسلمان به عنوان یک قطعه سنگین برای نشان دادن خائنانی و افراد نادان، قابل قبول است.

"تصویرسازی قدرتمند است، زیرا بسیاری از افرادی که این فیلم را تماشا می کنند با افراد مختلف تماس نداشته اند، بنابراین تصویر آنها از هالیوود تعریف شده است." "شما فکر می کنید که یک جایی که خود را به اندازه ای لیبرال می بیند سعی می کند جایگاهی برای نمایندگی از مردم پیدا کند. داستان های خاورمیانه ای وجود دارد که طبقاتی را دنبال می کنند. "

نوح با اشاره به این که هیچکس به جوهانسون بر نقشهایش حمله نمی کند، نتیجه گیری می کند، آنها به سادگی ناامید می شوند که افرادی مانند او می توانند انتخاب کنند و انتخاب کنند در حالیکه اقلیت ها اغلب در حال بازی کردن تعداد انگشت شماری از بخش های کلیشه ای هالیوود هستند.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

شما می توانید سخنرانی نوح زیر را تماشا کنید.

[WARNING: This video contains some graphic language.]