دانا دلانی، همکار ستارهای خانه دار ناامید، به نام Felicity هافمن، به اشتراک گذاشتن این که چگونه در مورد رسوایی پذیرش کالج احساس می کند، هفمن و ده ها تن دیگر والدین ثروتمند را که سعی دارند فرزندان خود را به کالج های معتبر کشور تحویل دهند، درک می کنند.

پس از اعلامیه 56 ساله بازیگر زن در اوایل این هفته که قصد دارد مجرم را مورد آزار و اذیت قرار دهد، دلانی از هوفمن برای بیان وی قدردانی کرد.

"من فقط فکر می کنم که Felicity بیانیه کامل را ارائه داد و من فکر می کنم او آن را بسیار خوب اداره می کند"، دلاچی 63 ساله، روز پنج شنبه به ما گفت: "من فقط او را آرزو می کنم."

فيليت حوفمن، لوري لوخين در ميان چندين دزني که در مدارس تحصيلات عالي دريافت مي کنند، مقامات

دانا دلانی از همتای سابق "خانه داران ناامید"، فلیسیتی هافمن و تصمیم وی مبنی بر اینکه وی در اوایل هفته جاری محاکمه شده است، ستایش کرد.

دانا دلانی از همتای سابق "خانه داران ناامید"، فلیسیتی هافمن و تصمیم وی مبنی بر اینکه وی در اوایل هفته جاری محاکمه شده است، ستایش کرد.
(فایل، آماندا ادواردز / WireImage از طریق گتی)

هافمن روز دوشنبه گفت که "مسئولیت کامل" را برای اقداماتش قبول می کند. او متهم به پرداخت 15،000 دلار به عنوان کمک مالی خیرخواهانه مالیاتی است که دخترش میتواند در یک آزمون ورودی کالج ظاهرا جعلی شرکت کند.

بازیگر در بیانیه ای که از سوی فاکس نیوز به دست آمده است، "من به اتهام اتهام علیه من توسط دادستان ایالات متحده متهم شده ام".

هافمن همچنان ادامه داد: "من به طور کامل پذیرای گناه من هستم و با تاسف و ترس از آنچه که انجام داده ام، مسئولیت کامل اعمال من را قبول می کنم و عواقب ناشی از این اعمال را قبول می کنم." "من نسبت به درد که من دخترم، خانواده ام، دوستانم، همکارانم و جامعه آموزشی را متحمل شدم، خجالت می کشم. من می خواهم از آنها عذر خواهی کنم و به ویژه از دانشجویانی که هر روز سخت کار می کنند عذرخواهی می کنم به کالج و پدر و مادر خود که قربانی های فوق العاده ای برای حمایت از فرزندان خود می کنند و این کار را صادقانه انجام می دهند.

FILE - در این عکس عکس 3 آوریل 2019، بازیگر زن فلیسیتی هافمن به دادگاه فدرال در بوستون به اتهام اتهام در یک رسوایی رشوه خواری در کالج ملی به سر می برد. هافمن در یک دادگاه در روز دوشنبه، آوریل 8، 2019، موافقت کرد که در مورد کلاهبرداری تقلب کند. (AP Photo / Steven Senne، File)

FILE – در این عکس عکس 3 آوریل 2019، بازیگر زن فلیسیتی هافمن به دادگاه فدرال در بوستون به اتهام اتهام در یک رسوایی رشوه خواری در کالج ملی به سر می برد. هافمن در یک دادگاه در روز دوشنبه، آوریل 8، 2019، موافقت کرد که در مورد کلاهبرداری تقلب کند. (AP Photo / Steven Senne، File)
(AP)

فوجیت هوفمن برای رضایت خواندن در اسکارنامه اعطای کالج

"دخترم کاملا در مورد اعمال من چیزی نمی دانست، و در مسیر غلط و غلط اشتباه من، او را خیانت کرده بودم. این تجاوز به سوی او و مردم، من برای بقیه زندگیام را ادامه خواهم داد. آرزوی من برای کمک به دخترم، بهانه ای نیست برای شکستن قانون و یا ناسازگاری، "نتیجه گرفت.

وزارت دادگستری روز دوشنبه اعلام کرد که هافمن یکی از 11 متهم است که به اتهام یک شمارش توطئه برای انجام تقلب در ایمیل و جعل نامه های صادقانه خدمات به اتهام جاسوسی متهم شده اند و توافق کرده اند که به موجب توافق نامه های شکایت متهم شوند.

هافمن دستگیر شد و در ماه گذشته مبلغ 250،000 دلاری آزاد شد.

ستاره های تلویزیونی Felicity هافمن، لری لفلین، متهم به اتهام پذیرش دانشگاه بودویدئو

لوری لوخلین در سالن دادسرای انقلاب در حالی که فوج فهمیده به نظر می رسد "بیشتر به طور کلی" ظاهر شد، هنرمند اسکات

بیش از چهار ده نفر در کلاهبرداری در سراسر کشور متهم شده اند که ادعا کرده است دانش آموزان را در مدارس درجه یک مانند ییل، جورجتاون، استنفورد، دانشگاه جنوبی کالیفرنیا، UCLA و دانشگاه تگزاس قرار داده اند. تحقیقات فدرال در مورد این موضوع – "Operation Varsity Blues" نامگذاری شده است – بیش از یک سال در حال انجام است.

همکاران بازیگر Lori Loughlin و شوهر طراح Loughlin، Mossimo Giannulli نیز در این کلاهبرداری متهم هستند. آنها در میان کسانی بودند که توافق کردند که مجرم را متهم کنند – و در روز سه شنبه به اتهام تقلب و پولشویی متهم شدند