جنیفر اییدین هنگامی که او به صفحه کوچک باز می گردد، یک نگاه باریک تر به او خواهد داشت.

به تازگی به صفحه شش، ستاره 42 ساله زن خانه دار واقعی نیوجرسی، "بدیهی است که دیدن دوربین شما همیشه باعث انگیزه شما می شود." "من واقعا بزرگ بودم، به این معنی که سینه هایم بزرگ بود، و من از آنها نفرت داشتم. آنها مانند این خربزه های بزرگ بودند. آنها از 5 کودک بچه شیرین تغذیه می کردند و با کاهش سینه شروع به کار کردند. بنابراین این چیزی است که من برای اولین بار انجام دادم. "

دگرگونی جنیفر با رفتن زیر چاقو شروع شد. شوهرش، جراح پلاستیک دکتر بیل آیدین، کاهش سینه، پستان پستان و لیپوساکشن روی ستاره واقعیت را انجام داد، که باعث کاهش وزن 15 پوند شد.

"این فقط کاهش سینه و بلند شدن با ایمپلنت بود. بنابراین پس از آن چند قطعه را با آن گذاشتم و سپس در پشت من لیپوساکشن داشتم. شوهر من پشت خود را تسلیم کرد و به من فرم داد. من حدود سه و نیم پوند چربی از پشتم را از دست دادم و آن را به من تعمیم داد. سپس من مثل او بودم. من به دنبال کوچکتر و کوچکتر هستم، مشاعره های کوچک را گرفتم، من این شکل کورس را به دست آورده ام، اکنون می خواهم وزن کمتری را از دست بدهم. "

او خاطر نشان کرد که لیپوساکشن "واقعا راه حل کاهش وزن نیست" اما این موضوع "در زمینه های مشکل شما کمک می کند."

به زودی پس از آن، جنیفر پیدا کرد که خود را از یک مکان غیرمنتظره دور زده است.

"من Teresa را سرقت کردم [Giudice]اینستاگرام و من دیدم Milania شگفت انگیز نگاه کرد، و آنها را نگه داشتن برچسب خود را متخصص تغذیه [Absolute Nutrition Counseling]،" او گفت. "من با آنها تماس گرفتم و با همکارش که سرآشپز بود که وعده های غذایی شما را آماده می کرد، به خانه برگشتم. آنها اساسا با هم محاسبه ماکروها و تعداد کالری هایی که من هر روز می گیرم، کار می کنند. "

او یک بار دیگر 10 پوند را با دنبال کردن رژیم غذایی توصیه شده در مورد مشاوره تغذیه مطلق و داشتن غذا به او تحویل داد. او فقط یک ماه پیش تمرینات خود را انجام داد.

جنیفر گفت: "این کار در حال پیشرفت است." "من یک هفته می خواهم که چند شام که در آن ما را به شام ​​می روند و رفتن به شام ​​بخشی از مرگ من است. من می بینم که حق با توست. پس من برای یک ثانیه متوقف می شوم، من مانند، "خوب، من باید آرام باشم. ما باید برخی از گزینه های بهتر را انتخاب کنیم، و من باید برنده جنجالی شویم. ''

جنیفر و بیل به تازگی سفر خانوادگی خود را به باهاما انجام دادند و کنترل خود را به آزمایش گذاشتند.

"من بلغور جو دوتایی را با من به ارمغان آورد و صبح روز بعد از ورزشگاه خودم را برای خودم می گذارم. روال ما هر روز صبح کار می کرد، سپس به استارباکس رفت … من صبحانه سالم داشتم، یک ناهار خوری، و البته، ما به شام ​​رفتیم. و شما می دانید چه چیزی، من در تعطیلات هستم، بنابراین نمی خواهم خودم را محروم کنم. اگر بخواهم قطعه نان را بخورم، من یک قطعه نان را می خواهم. "

و در حالی که او ممکن است هرگز پس از Giudice و وارد رقابت پرورش اندام – او به ما گفت "که حتی نمی آورد [her] شادی "- او مخالف کمک گرفتن از Dolores و Frank Catania نیست.

جنیفر گفت: "او بسیار سخاوتمندانه است." "دیدم [Dolores] و او مانند بود، "شما می دانید من یک ورزشگاه در Teterboro، شما می توانید با هر زمان که شما می خواهید با من کار می کنند،" او گفت.

اکنون او آماده است تا عروسی برادرش را به ترکیه برساند و به مادرش در نیوجرسی منتقل شود. و هیچی نمی تواند جنیفر را با جسارت به ما نشان دهد، "فصل های جدید. آغازی نو!"

داستان در ابتدا در نیویورک پست ظاهر شد.