زوج خانه نوسازی و طراحی قدرت می آید (دوباره!) به یک صفحه نمایش در نزدیکی شما.

چیپ، 44 ساله و جوآن گینس، 40 ساله، سقوط پاییز گذشته را نشان دادند که شبکه تلویزیونی خود را توسعه داده اند، و اکنون ما در نهایت در اخبار هیجان انگیز تایید می کنیم. در روز چهارشنبه، Discovery، Inc. و Magnolia – سبک زندگی و امپراتوری خانه Gaines اعلام کرد که شبکه جدید کراوات زوج جایگزین DIY Network Discovery خواهد شد و در تابستان 2020 عرضه خواهد شد.

با توجه به این که کانال هنوز به نام، که در حال حاضر به بیش از 52 میلیون خانه در ایالات متحده متصل است، برنامه نویسی طولانی مدت را بر اساس موضوعاتی مانند جامعه، خانه، باغ، غذا، سلامتی و طراحی انجام می دهد. آزادی مطبوعات

JANANA 'FIXER UPPER' GINES TO REMODEL 'FANGIRL' JENNIFER LOPEZ MALIBU BEACH HOUSE: گزارش

طرفداران "Fixer Upper" باید نگران نباشند، زیرا کانال نیز از نمایش های بسیار محبوب HVT Gaines که در سال 2013 به نمایش درآمد و برای مدت چهار سال استفاده می شود، استفاده می کند.

تیم همسر و همسر به عنوان افسران خلاق اصلی خدمت می کنند در حالی که رئیس جمهور فعلی HGTV، آلیسون پیج، رئیس جمهور جدید شرکت مشترک خواهد شد.

چیپ و جونا می گویند "نشان می دهد NEW NEW" فیشر بالا: بر روی طراحی "می رود از صحنه

دیوید Zaslav، مدیر عامل شرکت کشف گفت: "چیپ و جوآن گینز اعتماد کرده اند، نام خانوار از زمان آغاز" Fixer Upper "و از طریق این سرمایه گذاری مشترک، افتخار افتخار دارد که رابطه ما را با آنها گسترش دهد. "آنها معتبر و قابل مقایسه بودن هستند، چیزی ویژه ای که در کسب و کار ما بسیار دشوار است برای پیدا کردن. مردم آنها را دوست دارند، طعم و مزه آنها، کسب و کار خود را – آنها یک اکوسیستم ساخته شده است که کاملا با چشم انداز ما در کشف برای تحریک احساسات مردم ساخته شده است. "

چیپ و جوآن گینس قصد دارند تا قلعه تاریخی تگزاس را تعمیر و بازیابی کنندویدئو

سرمایه گذاری چند رسانه ای رسانه ای نیز از سرویس جریان اشتراک، مشارکت در تلویزیون Everywhere Go App و محصول "View and Go" OTT بهره خواهد برد. تمام خدمات توسط Magnolia الهام گرفته شده و توسط Gaineses سرپرستی خواهد شد.

هدف ما با این شبکه ایجاد و نگهداری محتوا است که الهام بخش، تشویق و کمک به ایجاد پل ها در سراسر جوامع ما است. چیپ و یوانه در بیانیه مشترک گفتند: ما می خواهیم برنامه های درست و درست، که خانواده ها را با هم به ارمغان بیاورد، می خواهند.

برای عضویت در FOX NATION کلیک کنید

"ما معتقدیم دیوید زاسلاو و تیم Discovery شرکای کامل برای این سرمایه گذاری مشترک بلندپروازانه هستند و ما می دانیم که آلیسون پیج شخص مناسب برای رهبری این اتهام است. ما آماده هستیم که شروع به کار کنیم و برای همه چیز پیش رویم انتظار داشته باشیم. "

بر اساس گزارش USA Today، والدین پنج نفر نیز در یک نمایشگاه با نام تجاری جدید نمایش خواهند داد.

چیپ گینز اعلام کرد: "تفاوت در حال حرکت رو به جلو، جی است و من می توانم بیشتر از داستان های زندگی مان بگویم." "بنابراین، به عنوان مخالفت با این که یک رگه بسیار باریک در جهان ماست، که به وضوح ساخت و ساز و طراحی و چیزهایی است که ما برای زندگی انجام می دهیم، برای ما احساس می کنیم که یک داستان جامع تر وجود دارد که در اینجا آمده است و این چیزی است که ما قصد داریم تمرکز کنیم. "