لری لفلین ممکن است بخواهد یک عامل جدید را دریافت کند.

ستاره "فولر خانه" یک سال قبل از رسوایی پذیرش کالج اعلام کرد که او یک پیشنهاد نمایش واقعیت را رد کرد.

"من دو دختر دارم … و آنها واقعا خوب کار می کنند. کانال یوتیوب یوویا جید در سال اول کالج او بسیار خوب و بلا کار می کند و از آن لذت می برد و او نیز در حال پیگیری فعالیت های حرفه ای است "، لفلین 54 ساله به E گفت: اخبار در یک مصاحبه مجدد از فوریه 2018. "از ما خواسته شده است تا واقعیت را نشان می دهد دو بار. ما هیجان انگیز نیستیم. "

INTERVIEW OLD LORI LOUGHLIN به عقب بر میگردد

هنرپیشه تیزهوش ممکن است بخواهد با تولیدکنندگان رد شود، زیرا کار او پیش از این رسوایی بوده است.

لفلین ویرایش شده است و از سری هال مارک "زمانی که قلب را می خواند" اخراج کرد و مشکلات قانونی او در حال افزایش است – که ممکن است به خوبی برای تلویزیون واقعیت بزرگ ساخته شده است.

دختر لری لفلین می گوید پدر "خود را از طریق کالج فریب داد"ویدئو

OLIVIA JADE فکر می کند والدین لوری لوخین، مسیومی GIANNULLI حاکم بر زندگی خود را با SCANDAL ADMISSIONS کالج

لفلین و همسرش مسیوو گیننوللی متهم به پرداخت سرقت ویلیام "ریک" خواننده 500،000 دلاری برای دریافت هر دخترشان، ایزابلا 20 ساله و اولیویا جید زیبایی 19 ساله به دانشگاه جنوبی کالیفرنیا هستند.

لفلین و طراح مد لباس 55 ساله گیننولی، دختران خود را به عنوان اعضای تیم خدمت معرفی کردند، با وجود این که دختران هرگز گرند اسکی در دبیرستان نبودند.

نام LORI LOUGHLIN از لیستی از نقاط ضعف در کالج اسکندل

وضعیت ایزابلا و اولیویا جید در ایالات متحده آمریکا در انتظار تحقیقات مدرسه در مورد موارد فردی است.

گیننولی و لفلین گزارش دادند که تقاضای تقاضا و در حال حاضر با هزینه اضافی برای پولشویی مواجه هستند – و اگر بالغ بر 40 سال است که در صورت محکوم شدن، پشت سر گذاشته می شود.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

منابع گفتند که بازیگر تصور می کرد که او بتواند بدون اتهام به اتهام «محاکمه» محکوم شود و اکنون "در نهایت تصور می کند که چقدر جدی است. او می بیند که نور او زمان زندان را انجام می دهد و آزاد است."