لورن وارن، معاون نظارتی جهانی و نویسنده لورن وارن، که دهها مورد شکار ارواح با شوهر اواخرش الهام گرفته از چنین فیلم های ترسناکی به نام "The Conjuring" و "The Amityville Horror" درگذشت. او 92 سال داشت.

پسران وارن Tony Spera و نوه کریس مک کینل روز جمعه در فیس بوک اعلام کردند که وارن در خواب او در شب پنجشنبه در خانه کانکتیکات جان خود را از دست داد. پیام های تلفنی و ایمیل ها با چند نفر از اعضای خانواده وارن باقی مانده است. وارن وکیل، گری بکین، مرگ خود را از طریق ایمیل به خبرگزاری آسوشیتد پرس تایید کرد.

نامزد نخستین زن آمریکایی در 88 سالگی درگذشت

اسپرا نوشت: "او معشوق، دوست داشتنی، دلسوز و روحیه داشت.

Warrens انجمن مؤسسه تحقیقات روانشناسی نیوانگلند را در مونرو، کانکتیکات، در سال 1952 برای تحقیق در مورد مشاجرات حوثی تاسیس کرد. این گروه همچنین از ارسال وی در فیسبوک خبر داد.

در طی 61 سال ازدواج، لورن و ادو وارن بیش از 10،000 مورد را در ایالات متحده و خارج از کشور بررسی کردند که اغلب در مورد تجربیاتشان نوشتند. حرفه ای غیر عادی آنها با توجه به محبوبیت مردم در پارانورمال، و همچنین نمایش های تلویزیونی و فیلم هایی که در حال حاضر به موضوع اختصاص یافته است، اعتبار می یابد.

"هنگامی که هیچ کس واقعا حتی در مورد ارواح صحبت نمی کرد، آنها تنها دو نفر از بریجپورت، کانکتیکات بودند که با هم درگیر شدند و عاشق شدند و اد بر این عقیده داشت که بسیاری از موارد فوق العاده ای را در هنگام رشد داشت و لورن همیشه حساس به بینی بود ، "لری دوایر"، یکی از نویسندگان خبر در Network News Horror، یک وبسایت است که صنعت فیلم وحشت را پوشش می دهد. او گفت که این زن و شوهر متوجه شدند که می توانند از "هدایای" و ایمان کاتولیک خود برای کمک به افرادی که معتقدند که آنها توسط ارواح یا شیاطین عذاب می خورند، استفاده می کنند.

Ed Warren در سال 2006 فوت کرد و Spera در حال حاضر به انجمن جامعه شناسی روانشناسی نیوانگلند نظارت می کند. وب سایت سازمان گفت: "لورن وارن" تصمیم گرفته است که از تحقیقات فعال در مورد مناطق خانه های خالی از سکنه و آلودگی های شیطانی / اموال بازنشسته شود "اما در زمان مرگ وی همچنان یک مشاور در این سازمان بود.

کار Warrens در طول سالها انتقاد از شک و تردید دریافت کرد. جامعه سوپراستار جدید نیوانگلند در سال 1997 گفت: "شواهد بی حد و حصر زیادی" از گزارش های خلع سلاح وارنز بسیار کمتر از "شواهد فیزیکی کم درجه" خود هستند.

وارن در AP مصاحبه ای در سال 2013 به خبرنگار گفت که او متوجه شده است که افراد بسیار دشوار برای قبول کردن او می توانند ارواح را ببینند، اگر آنها هرگز خودشان را دیده اند.

"من امیدوارم که هرگز نخواهید بود." "من واقعا نمی خواهم."

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

فیلم 2013 The Conjuring براساس تحقیقات زن و شوهر در مورد وقایع ادعایی در خانه روستای آیلند در دهه 1970 است. لورن وارن از مجموعه در طول فیلمبرداری بازدید کرد. او همچنین در زمان حضور در کانکتیکات، با بازیگر ورا فارمیگا، که وارن را در فیلم و دنباله دارهاش، زمان خود را صرف می کند. Farmiga در روز جمعه ابراز همدردی خود در توییتر ابراز کرد و گفت او "خوشبختانه شناخته شده" وارن و "افتخار برای نشان دادن او".