شکارچی McGrady دیگر یک تازه کار نیست.

مدل 26 ساله به علاوه اندازه در صفحه لباس شنا لباس شنا ورزشی برای سومین بار ظاهر می شود و او نمی تواند افتخار باشد که به طور رسمی به عنوان "curviest" پیناپ مجله امروز تاج گذاری شود.

اما پیشرفت او به زودی آسان نبود.

MODEL PLUS-SIZE به بازدیدهای ماهواره ای ورزشی باز می گردد

در حالی که McGrady در ابتدا مدل سازی را در 16 سالگی آغاز کرد، ستاره گفته شد که او در اندازه دو برابر بزرگ است و باعث می شود تا او چندین سال از او فاصله بگیرد. در نهایت، McGrady تصمیم گرفت به او "بدن داده شده توسط خدا" را قبول کند و به عقب نگاه نکرد.

McGrady به Fox News در مورد سومین بار در SI ظاهر شد، چرا که او برای نفرت انگیزانش و اینکه چگونه نابارور واقعا در مورد تکان های خیره کننده احساس می کند، دعا می کند.

شکارچی McGrady به سفر خود به کاستاریکا برای جدیدترین شبیه لباس شنا ورزشی ورزشی اشاره کرد. - جیمز ماکری / ورزش Illustrated

شکارچی McGrady به سفر خود به کاستاریکا برای جدیدترین شبیه لباس شنا ورزشی ورزشی اشاره کرد. – جیمز ماکری / ورزش Illustrated

اخبار فاکس: این سومین سال متوالی در Swimwear Sport Illustrated است. این برای شما چیست؟
شکارچی مک گریدی: من خیلی هیجان زده هستم که بخشی از آن برای سه سال در یک ردیف باشد. این سال مخصوصا مهم است، زیرا مسئله تنوع است، بنابراین ما زنان باور نکردنی در آن را داریم که فقط به طور واقعی همه اشکال، اندازه ها، جنبه های زندگی را نشان می دهد. و هر سال [editor] MJ Day فقط پیشرفت می کند و فقط بهتر و بهتر و بهتر می شود. بنابراین من خیلی هیجان زده هستم

اخبار فاکس: وقتی شما خود را در SI دیدید، ما را به همان اولین زمان می برد. چه اتفاقی افتاد؟
مک گریدی: بنابراین، اولین بار من با آنها در رنگ بدن بود، و این کاملا باور نکردنی بود. 12 ساعت طول کشید تا رنگ بریزد. وقتی عکس ها را برای اولین بار دیدم، قلبم افتاد. من هرگز در زندگیم خیلی هیجان زده نشده ام و به همین دلیل افتخار می کنم زیرا من یک اندازه 16، 18 است. من یک دختر انحرافی هستم. بنابراین، برای دیدن این عکس ها در این مجله بزرگ فقط یک لحظه قابل توجه بود نه تنها در زندگی من بلکه در حرفه من. فقط فوق العاده بود

SPORTS ILLUSTRATED SWIMSUIT NAMES HUNTER MCGRADY AS 2018 ROOKIE

شکارچی مک گریدی زمانی که در اولین بار در لباس شنا ورزشی ورزشی ظاهر شد، چیزی جز رنگ بدن نداشت.

شکارچی مک گریدی زمانی که در اولین بار در لباس شنا ورزشی ورزشی ظاهر شد، چیزی جز رنگ بدن نداشت.
(ژوزفین Clough / ورزش Illustrated)

اخبار فاکس: گفته شده است که شما منحصر به فرد ترین مدل در Sports Illustrated می باشد. چه حسی در مورد آن داری؟
مک گریدی: باورنکردنیه. این یک عنوان است که من به اندازه کافی قلب و قلبم را نگه می دارم، زیرا می دانم که رشد می کند، من هرگز قادر به باز کردن یک مجله نبودم و واقعا کسی را دیدم که با من مخالفت کرد. من می خواهم این تغییر را نه تنها برای نسل ما، بلکه این را به نسل بعدی برگردانیم تا بتوانیم تنوع را ببینیم، می توانیم در مجلات، بیلبورد ها، تلویزیون ها، در سراسر هیئت مدیره، همه چیز را ببینیم، زیرا این مورد بسیار مورد نیاز است و فقط گام به گام کمی طول می کشد، و Sports Illustrated فقط برای این موضوع مهم است.

اخبار فاکس: شما قبلا در مورد رسیدن به مکان پذیرش خود در مورد بدن خود صحبت کرده اید. چطور به این نقطه رسید؟
مک گریدی: شما برای من، به عنوان بسیاری از مردم می دانید، این سفر طولانی بود. خود عشق یک سفر بی پایان است و این یک امر روزمره است که ما باید از آن عبور کنیم. و این که آیا این ادعاها هستند، چه اینکه این ورزش باشد، چه اینکه درمان باشد. هر چه که باشد، احساس خوبی به شما می دهد. برای من، شخصا، چند سال طول کشید تا واقعا به آنجا بروم و به خودم، منحنی های من، علائم کشش من، سلولیتم، کاملا در آغوش بگیرم. همه چیزهایی که من را تنها می اندازند

برای من این تصدیق مثبت بود. کاملا به معنای واقعی کلمه در آینه ایستاده و به خودم می گویم: "شکارچی، شما شایسته هستید. شما کافی است علائم کشش شما زیبا است. سلولیت شما زیبا است این ویژگیهایی هستند که شما را به سمت شما می کشاند و تنها یکی از شماست و خاص است. شما در پوست خودتان خاص هستید. »برای یادگیری آن زمان کمی طول کشید، اما از طریق کمک به درمان و خانواده و دوستان و کمک های سلامت روان، من آنجا را ترک کردم و شگفت انگیز بود. اما دوباره آن را نمی گویم که روزهایی را که در آن می جنگم، ندارم، زیرا همه ما انسانیم.

شکارچی McGrady در رویداد راه اندازی 2018 Swimsuit ورزشی در ساعت سحر و جادو در میدان موکس تایمز در 14 فوریه 2018 در شهر نیویورک شرکت کرده است. (عکس از کریگ باریت / گتی ایماژ برای ورزش های تصویری)

شکارچی McGrady در رویداد راه اندازی 2018 Swimsuit ورزشی در ساعت سحر و جادو در میدان موکس تایمز در 14 فوریه 2018 در شهر نیویورک شرکت کرده است. (عکس از کریگ باریت / گتی ایماژ برای ورزش های تصویری)

اخبار فاکس: گزارش شد که وقتی عکس های شما برای اولین بار در مجله منتشر شد، متاسفانه، مجبور شدید با ترول ها در رسانه های اجتماعی مقابله کنید. چگونه با آن برخورد کردید؟
مک گریدی: خانواده ام همیشه به من گفتند: "شکارچی، صدمه زدن به مردم به مردم آسیب زده است" و این فقط به سادگی است. و هر زمان که این نظرات را می بینم، این عبارت فقط از طریق سرم پخش می شود و برای آنها دعا می کنم. منظورم این است، فقط نشان می دهد که ما چقدر بدبختانه بیشتر از همیشه نیاز داریم. بیشتر نظراتی که من دریافت می کنم، هرچه بیشتر آن را دوست دارم، آن را در اختیار شما قرار می دهد. ما به این نیاز داریم این بسیار واضح است که این چیزی است که ما باید برای مبارزه و ادامه گفتگوها ادامه دهیم و این روایت نیاز به ادامه حرکت رو به جلو دارد. می دانید همیشه افرادی هستند که شما را دوست ندارند

شکارچی مک گریدی اصرار داشت که او به او "بدن داده شده توسط خدا" افتخار می کند.

شکارچی مک گریدی اصرار داشت که او به او "بدن داده شده توسط خدا" افتخار می کند.
(Courtesy of Hunter McGrady)

مسیحیان هانتر می کوشند او را به عنوان بدن خداوند پذیرفته اند

اخبار فاکس: چرا شما به جاي رويكردي متفاوت از همنوعان خود دعا مي كنيد؟
مک گریدی: فقط زمان من ارزش ندارد، می دانید؟ آنها به روشنی صدمه می بینند آنها به وضوح ناامن خود را دارند و من آنجا هستم. من می دانم که آن چه نا امنی است و در مورد خودم احساس بدی، پس من باید آن را در دیگران قرار دهم. و من آنجا بوده ام، بنابراین من این را درک می کنم. بنابراین، اگر هر چیزی، من آن را یک درس یادگیری و من فقط می گویم من برای شما دعا می کنم، و خدا برکت دهد. بهترینها را برایتان آرزو می کنم. امیدوارم چیزهای شگفت انگیزی برای شما اتفاق بیفتد زیرا بهتر است آنها را با مهربانی بکشید. شما نمی توانید با آتش بازی کنید.

شکارچی مک گریدی می گوید که با مهربانی به منتقدانش پاسخ می دهد.

شکارچی مک گریدی می گوید که با مهربانی به منتقدانش پاسخ می دهد.
(گتی)

اخبار فاکس: از اعتماد شما کجاست؟
مک گریدی: جالبه. من بیشتر در مورد یک لباس کوچک و کوچک در اندازه من اعتماد دارم. برای من و برای اکثر مردم، این سلامت روانی است … بهتر است که در مورد بدنم احساس کنم و چه کسی هستم، راحت تر می توانم هر چیزی که می خواهم بپوشم. مردم همیشه می گویند … نباید نوارها یا رشته های بیکینی یا نقاط پولکا یا چاپ را بشویید یا این و آن و دیگر. و بنابراین، من دوست دارم، "خوب، من قصد دارم همه آن را پس از پوشیدن." من هیچ چیز اشتباه را با پوشیدن همه چیز که شما کاملا مایل به پوشیدن نیست. و برای من، توانستم در آینه نگاه کنم و بگویم: "می دانید چه؟ این است که من هستم و من بدنم را دوست دارم. من خودم را دوست دارم. هر بیت و قطعه ای از من "بنابراین خرید لباس شنا برای من در حال حاضر سرگرم کننده است. با توجه به این که تن از گزینه هایی برای زنانی با ابعاد بزرگ وجود ندارد، اما من فکر می کنم که ما به جای دیگری می رویم که عالی است.

شکارچی McGrady در سال 2017 در فضای رویداد Center415 در شهر نیویورک شرکت کرده است. (عکس از راب کیم / FilmMagic،)

شکارچی McGrady در سال 2017 در فضای رویداد Center415 در شهر نیویورک شرکت کرده است. (عکس از راب کیم / FilmMagic،)

اخبار فاکس: چگونه شما و نجیب خود را در Snapchat از همه جا دیدید؟
مک گریدی: او به من رسید او در تاریخ با یک دختر بود، و او Snapchat من را به من اشاره کرد، و به همین ترتیب او را به مدت 5 ماه به دنبال من. و من از LA به نیویورک رفتم. و او رسیده بود من در نیویورک بودم و گفتم: "هی بخواهی شام بخوری؟" من خیلی زیاد هستم من گفتم، "من را در فیس بوک اضافه کنید". من نمی دانستم او چه کسی است، و من می خواستم ببینم او چه چیزی را می بیند. بنابراین او در فیس بوک من را اضافه کرد و اولین روز ما سه روز بود. و اکنون سه و نیم سال است و ما در یک ماه ازدواج می کنیم.

اخبار فاکس: چگونه در مورد عکس های خود در SI احساس می کنید؟
مک گریدی: او شخصیت باور نکردنی و حمایتی و شگفت انگیز و منحصر به فردی است که من در زندگی ام با آن زندگی کرده ام … من خودم را در آنجا قرار می دهم، و من واقعا همه چیز را از آن خارج می کنم. و او اولین کسی است که مجله را خریداری می کند. او اولین کسی است که می گوید: "عزیزم، این شگفت انگیز است. شما قاتل هستید … این زیبا است." او خیلی خاص است

شکارچی McGrady به اشتراک گذاشته شده خود را تنها چیزی است که حمایتی است که آن را به شکوفایی حرفه ای می آید.

شکارچی McGrady به اشتراک گذاشته شده خود را تنها چیزی است که حمایتی است که آن را به شکوفایی حرفه ای می آید.
(ژوزفین Clough / ورزش Illustrated)

HUNTER MCGRADY TALKS BODY PAINT PICS

اخبار فاکس: بسیاری از عروسها بلافاصله برای روز بزرگ در رژیم غذایی قرار می گیرند، اما شما انتخاب می کنید که نژاد کاهش وزن را از دست ندهید. چرا؟
مک گریدی: من هرگز کاملا درک نمی کنم که چرا مردم عروسی خود را به عنوان یک سفر کاهش وزن استفاده کردند. برای من، دوستانم را داشتم که ازدواج کرده بودند و ناگهان، آنها در روز عروسی خود نشان می دادند و هیچ چیز مانند خودشان را نمی دیدند. البته، من فکر می کنم ورزش مهم است. خوردن حق مهم است مراقبت از خود مهم است. اما من فکر می کنم که این … گاهی اوقات مردم برای روز عروسی خود به افراط گرایی می روند و همیشه می گویم، نان خود را از شما خواستار ازدواج با شما شده است. تو زیبا هستی برای من، این چیزی نبود که من برای یک روز از دست دادن تن وزن داشتم. خوشحالم کجا هستم احساس خوبی دارم احساس زیبایی میکنم بنابراین، من قصد دارم در روز عروسیم مثل این نشان بدهم.

هانتر مک گریادی در اندرو وارن از Just Drew NYC ارائه مجموعه ویژه در "شهر امید" ناهار در هتل پلازا در تاریخ 8 مه 2017 در شهر نیویورک. (عکس از Presley Ann / Patrick McMullan از طریق گتی ایماژ)

هانتر مک گریادی در اندرو وارن از Just Drew NYC ارائه مجموعه ویژه در "شهر امید" ناهار در هتل پلازا در تاریخ 8 مه 2017 در شهر نیویورک. (عکس از Presley Ann / Patrick McMullan از طریق گتی ایماژ)

اخبار فاکس: شما تصورات غلطی را که احساس می کنید مردم هنوز در مورد شما هستند چیست؟
مک گریدی: من فکر می کنم که بسیاری از مردم احساس می کنند که زنان ما شایستۀ احترام نیستند؛ زیرا ما در یک مجله مانند Sport Illustrated هستیم. یا اگر یک عکس سینه بند بفرستم برای من زنان با لباس های خود و یا لباس هایشان احترام می گذارند. و من فکر می کنم که این درس مهم و مهم ترین چیزی است که من می توانم از آنجا بیرون بروم چون بسیاری از مردم می گویند "چرا این کار را انجام می دهید؟ و شما مسیحی هستید". یا شما این را دارید و همینطور است و صرفنظر از آنچه که من پوشیدم، مستحق احترام است.

مادر بزرگ شکارچی مک گریدی (چپ) و مادر.

مادر بزرگ شکارچی مک گریدی (چپ) و مادر.
(Courtesy of Hunter McGrady)

اخبار فاکس: مادر و مادرت هر دو مدل بودند. چگونه این دو زن شما را به دنبال کسب و کار خانوادگی الهام می گیرند؟
مک گریدی: من با این دو زن باور نکردنی بزرگ شدم. مادرم کسی است که همیشه به دنبالش هستم و هنوز هم انجام می دهم. من به یاد داشته باشید تمام مجلات و ورق های اشک آور را می گذراندم و فقط می گفتم: "من می خواهم مثل مادرم باشم. من می خواهم مثل مادرم باشم. من فقط فکر کردم او زن پر زرق و برتری است و دوباره هم می توانم انجام دهم. و این فقط چیزی بود که من واقعا می خواستم انجام دهم، و آنها چنین مثال خوبی را برای آن تعیین کردند. و من اینجا هستم. این یک لحظه خنک و کامل است.