"CBS All-Access" "The Good Fight" مجموعه ای از "The Good Wife" را در آب گرم در اختیار شما قرار می دهد پس از انتخاب یک تصویر از یکی از قسمت های آن که لیستی از کلمات "هدف" را نشان می دهد از جمله "Assassinate"، "President" و "Trump" در یک ستون قرمز و ستون دوم نارنجی که با کلمات شروع شد: "Mar-a-Lago" و "Eliminate".

این قسمت بر شخصیت دیانا (کریستین بارانسکی) تمرکز دارد و به یک گروه مقاومت زن متعهد شده است تا رتبه بندی تایید دونالد ترومپ را تکان دهد.

JULIANNA MARGUILIES رد می شود به مهمان ستاره در "مبارزه خوب،" می گوید که او ایستاده برای "پرداخت همسان"

صدای جیر جیر، که از آن زمان حذف شده است، زمینه را برای لیست فراهم نمی کند. در عوض، از بینندگان خواسته شد اگر تخم مرغ عید پاک را پیدا کنند. مرجع تخم مرغ به کلیندا، شخصیت محبوب در "همسر خوب" که نام آن در ستون دوم بود، به کلیندا پیوست.

صدای جیر جیر با تعدادی از بینندگان مرموز Trump آشنا شد. بعضی ها متعهد شدند که تماشای این نمایش را متوقف کنند در حالی که دیگران تهدید به برقراری ارتباط با مقامات هستند.

یک کاربر توییت: "بله،CBS این توهین آمیز است برای اجرای پیام های متعصبانه ترغیب رئیس جمهورrealDonaldTrump من امیدوارم @ SecretService به بررسیthegoodfight به طور کامل."

دیگر به اشتراک گذاشته شد: "شما می دانید من فقط این را به FBI گزارش دادم و متشکرم از شکستن قانون."

"این کاملا شگفت انگیز است و نمی توان تحمل کرد. @ CBS به این زباله اجازه می دهد؟ نمایش باید فورا رها شود."

یکی دیگر از کاربران گفت که آنها CBS را در جایی که بیشترین آسیب را تجربه می کنند، می بیند.

"تنها تماشای هر چیزی که با CBS و به ویژه مبارزه با خشونت متوقف شده است، خشونت سیاسی را تحریک می کند و از ترور دونالد تامپام حمایت می کند؟ آیا شما همه ذهن خود را از دست داده اید؟ من با تبلیغ شما تماس می گیرم."

"زباله نمایشthegoodfight که به خشونت (sic) تحریک در خیابان ها در حال حاضر صدای جیر جیر خود را حذف کرده است، اما آنها نمی توانند تصویر وحشتناک که آنها را به صدها نفر از کاربران توییتر را ترک کرد."

CBS از نظر فاکس نیوز رد کرد.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

این اولین بار نیست که "مبارزه خوب" حفاری در Trump گرفته است. چند سال پیش، این نمایش به موضوع سانسور تحت مدیریت Trump رسید. همچنین قسمتهایی از Trump الهام گرفته شده در مورد هر شبانه روزی از جمله "قانون و سفارش: SUV" NBC، "Quantico" ABC و "Homeland" Showtime، به نام چند نفر وجود دارد.

جکسیکا ساگر، فاکس نیوز، به این گزارش کمک کرد.