طبق گزارش دفتر پزشکی پزشکی دالاس، کلارک جیمز گابل III، میزبان واقعیت تلوزیون "Cheaters" و نوه اکشن برنده جایزه اسکار کلارک گابل، در اثر یک تصادف در معرض مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داد.

اداره پزشكی روز جمعه به فاكس نیوز گفت كه گوگل در سیستم خود ترکیبی از فنتانیل، اكسیكودون و آلپرازولام غیرقانونی داشته است. فنتانیل یک مخدر قدرتمند مصنوعی است که 50 تا 100 برابر قویتر از مورفین است. در سال 2017، 59.8 درصد مرگ و میر مربوط به مواد مخدر شامل فنتانیل است، طبق آمار فدرال.

گامل در روز 22 فوریه در بیمارستان دالاس کشته شد. طبق گفته TMZ، نائب رئیس او در رختخواب خود را بی پاسخ گذاشت.

کلارک گاندل گراندسون، گالبر کلارک، 30 ساله درگذشت

Gable میزبان "Cheaters" از سال 2012 است. این نمایش نشان می دهد که مقابله با افراد مظنون به عدم اطمینان است.

پدربزرگ او، کلارک گابل، که ستاره "رفته با باد" بود و برنده بهترین بازیگر اسکار برای فیلم سال 1934 "یک شب اتفاق افتاد" در سال 1960 در لس آنجلس فوت کرد.

Gable و نائب او یک دختر بچه داشتند.

مدیر کلارک گابیل III می گوید گراندون ستاره هولیتوود قبل از مرگ وی در سن 30 سالگی فعال بود

کلارک جیمز گابل III برای میزبانی «فریبکارها» شناخته شده است.

کلارک جیمز گابل III برای میزبانی «فریبکارها» شناخته شده است.

مدیر او، دیوید روبیینی، در شب جمعه به فاکس نیوز گفت: "من کلارک را خیلی طولانی میدانم و او در حضور من هیچگونه مواد مخدر را نداشت. این حادثه ناگوار بود.

روبینی گفت: "کلارک معتاد به مواد مخدر نیست." "مواد مخدر فنتانیل، زندگی بی گناه را از بین می برند؛ این من می دانم این در حال حاضر یک اپیدمی واقعی در این کشور است که نیاز فوری به توجه جدی دارد. "

مدت کوتاهی پس از مرگ او، روبیینی گفت که گابل به نایب و دخترش اختصاص داده شده است.

روبینی گفت: "کلارک یک مرد خانواده خوب بود و دوست دخترش تابستان را دوست داشت. "او با افتخار بر روی دختر زیبای جدید خود، ساحل تسلیم شد. کلارک … خواهر و برادر و بستگانش را با تمام قلبش دوست داشت. هرچه او در مورد مسافرت یا دور زدن صحبت کرد، چقدر از همه خانواده اش گم شد و دوست داشت.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

روبینی گفت: "وقتی کلارک گذشت، او فقط خود را به صورت شخصی و حرفه ای وارد می کرد. "او در فیلم" Heckle "بود که در حال حاضر پس از تولید است. برنامه ریزی شده است تا در گریمان گریمان تئاتر چینی در هالیوود، در هالووین قرار گیرد. "