طبق گزارش رسانه ها، خوزه آریدوندو، شهروند ایالات متحده و پدر ستاره K-Pop Samuel، در شهر کابو سن لکاس، مکزیک، به قتل رسید.

کمیسیون مستقل حقوق بشر گزارش داد که دادستان های باج کالیفرنیا در روز سه شنبه پس از آنکه فردی از بدن مرده گزارش داد، به یک آپارتمان مشترک دعوت شد. آنها گفتند بدن "نشانه هایی از ترومای نیروی بی نهایت" را نشان می دهد.

Arredondo یک نمایندگی خودرو در بیکرزفیلد، کالیفرنیا را اداره کرد. با این حال، دفتر دادستان گفت که قربانی 58 ساله از مکزیکو سیتی بود. سردرگمی ممکن است ناشی شده باشد زیرا Arredondo گزارش شده در مکزیک متولد شد.

پسر رابین ویلایامز در مورد مرگ مؤنث معروف صحبت می کند

ساموئل کیم آروداندو در تابستان سال 2018 در پکن، در فرش قرمز 2018 بازار مردانه سال قرار می گیرد. پدرش در ماه ژوئیه 2019 در مکزیک مرد.

ساموئل کیم آروداندو در تابستان سال 2018 در پکن، در فرش قرمز 2018 بازار مردانه سال قرار می گیرد. پدرش در ماه ژوئیه 2019 در مکزیک مرد.
(گتی)

"نابینایان"، "بتمن" آغاز می شود Star KARL SHIELS فوت در 47

یک وزارت امور خارجه ایالات متحده مرگ یک شهروند ایالات متحده در Cabo San Lucas را تأیید کرد و گفت: "ما از تحقیقات مقامات محلی برای علت مرگ اطمینان داریم."

ساموئل، ساموئل کیم آرودندو، متولد شد، به عنوان یک کودک در تبلیغات برای نمایندگی مجاز و فروش خودرو کالج کالیفرنیا ظاهر شد.

او بعدها نیمی از 1Punch دو نفره شد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

ساموئل، 17 ساله، در حال حاضر در کره جنوبی زندگی می کند، جایی که او اولین آلبوم انفرادی خود را در سال 2017 منتشر کرد.

اسوشیتد پرس به این گزارش کمک کرد.