تقریبا پنج سال پس از مرگ رابین ویلیامز، یکی از فرزندانش همه چیز را در مورد نحوه انتقال کمدین به خانواده اش می گوید.

زاک ویلیامز، فرزند اولیۀ افسانه کمدی، روز چهارشنبه در مورد از دست دادن پدرش با "صبح بخیر بریتانیا" صحبت کرد و گفت "سخت است که او را با جهان به اشتراک بگذارید".

ویلیامز در 11 آگوست 2014 در سن 63 سالگی خودکشی کرد.

"پسر رابین ویلیامز در بسیاری از موارد فوق العاده بود [but] زک اعتراف کرد که مجبور شد او را با دنیا به اشتراک بگذارد. هنگامی که او چالش ها و اتفاقات خاصی را گذرانده بود، دلهره آور بود، زیرا او هنوز بیرون رفت و می خواست احساسات خنده و طنزش را با جهان به اشتراک بگذارد "

فرزندان ROBIN WILLIAMS 'فرزندان FIRSTBORN پس از عقب افتاده FATHER

زک ادامه داد: توضیح بدهد که پدرش برای طرفداران همچنان به کار خود ادامه می دهد، حتی در دوران سخت تر او.

"و در حالی که او رنج می برد و مبارزه می کرد، هنوز هم رفت و اجرا کرد. او را تحسین می کردم و او را دوست داشتم. […] برای اکثر اوقات، او مبارزات شخصی خود را کنار گذاشت و سربازان بسیار خوبی بود. هنگامی که از طریق آن نشان داد، غم انگیز بود که کسی را ببیند که رنج می برد. "

ROBIN WILLIAMS یادآوری شده توسط 'MRS. ستاره 25 ساله دوبعدی: "او باز و صمیمانه در مورد اعتیادش"

زک 36 ساله بزرگترین فرزند ویلیامز است که همراه با خواهر زلدا 29 ساله و برادر کودی 27 ساله است. بعدا در مصاحبه، زک نشان داد که چگونه او و خانواده اش در حالی که در چشم عموم مردم می ترسیدند، گول زدند.

زک اعتراف کرد: "به اشتراک گذاری فرایندهای غم انگیز با جهان سخت بود." "در آن زمان سخت بود که تفاوت هایی را که درگیر گرایش های شخصی بود و تجربه از دست دادن آن بود، در برابر خشم عمومی و تجربه این نوع تعامل اجتماعی و ارتباط برقرار کنم. آماده نبودم."

رولین ویلایامز "دختر زلدا درباره او پس از مرگ باز می شود:" این هفته ها سخت ترین برای من است "

با وجود این سختی ها، زک می گوید حمایت قوی طرفداران پدرش باعث شده است که این روند برای خانواده اش آسان تر شود و از کسانی که به میراث پدرشان پی می برند قدردانی می کند.

"این چالش برانگیز بود، اما من برای تحقیر آمیز بودن عشق و حمایت از آن بسیار سپاسگذار بودم … در اینجا تقریبا پنج سال است که من احساس می کنم تأثیر گسترده و تفاوت هایی که انجام دادم."

او مصاحبه را با اشاره به پسر 2 ماهه خود، مک لاورین، به نام "میکی"، که پس از نام او با نام پدربزرگش درگذشت، به اتمام رسانده است. زاک درباره اینکه چگونه پدرش الهام بخش او در مورد احساساتش با نوزادش بود، اضافه کرد و افزود که تولد پسرش او را یاد می دهد تا وقتی که بتواند از زندگی لذت ببرد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

"هر دو چه [McLaurin’s] زک گفت: "زندگی می تواند احساس کند، و فقط مهم است که واقعا عشق و احساسات محبت را هنگامی که می توانید به اشتراک بگذارید … در این نقطه فقط احساس می کنیم واقعا برکت داده شده است. "