پسر لوک پری، جک "پسر جنگل" پروری، هفته گذشته با بازی دشواری در مقابل کشتی دیگری که از "دیوید آرکت" بازیگر "جیغ" بود، قدردانی کرد.

جک پری، 21 ساله و آرکت 47 ساله، رویداد پیروزی روز پنجشنبه در تئاتر بوتلگ در لس آنجلس را برای رویداد "It's Gonna Be May" در بار مشتزنی انجام داد.

پسر LUKE PERRY برای اولین بار به خاطر مرگ وی دست به سرکوب می زند

جوان پری با حلقه ی بلند بلند بلوند و ژاکت لئوپارد به عنوان حلقه ی Arquette وارد شد، که در سال گذشته به کشتی های حرفه ای بازگشته بود، یک لباس مضمون رنگارنگ را با خود حمل کرد.

آرکت، که به نام "Candy Man" نامگذاری شده، مجبور شد حریف خود را به خوردن سنگهای پاپ و نوشابه قبل از فرود حرکتی که 21 ساله بیش از حد بر روی سر خود قرار داده بود. اما کنده کاری های آب نبات آروتت، پیری جوان را که برای بازیگر «آماده به رامبل» به کار می رفت، نشان نمی داد.

آرکوت از دست دادن در قدم زدن، بلافاصله میکروفون را برای بیان عشق خود به دوست پسرش و پدر حقیقی، لوک پری، از دست داد.

"من عاشق پدرت هستم"، آرکت گفت: "پسر جنگل" پس از از دست دادن مسابقه "دوستت دارم." سپس دو کشتی گیر هم آغوشی عرق می کردند.

جک پری احساسات خود را پس از مسابقه به اشتراک گذاشت، به Instagram ارسال کرد: "خانواده برای همیشه. من عاشق توdavidarquette. متشکرم برای همه چیز."

جک پری شروع به پیگیری حرفه ی کشتی خود را در دبیرستان کرد، مسیری که او امیدوار بود شاهد موفقیت او در کنار شهرت پدرش باشد. او دو روز پس از مرگش به پدرش احترام گذاشت.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

جک پری نوشت: "او چیزهای زیادی برای بسیاری از مردم بود." "برای من، او همیشه پدر بود. او دوست داشت من را در همه چیز حمایت و من الهام بخش من بود بهترین که من احتمالا ممکن است … من هر روز تو را از دست من که من این زمین راه رفتن. من هر آنچه که من می توانم انجام دهد برای ادامه میراث خود و افتخار ماست. من پدرم را دوست دارم. "

لوک پری در روز 4 مارس پس از یک سکته عظیم در یک هفته گذشته رنج برد. او 52 سال داشت.