دیزی دویک با "پسران خوب نوازش" جاده می کند.

کاترین باچ، کاترین باچ، جان اسنایدر و تام ووپت، در تاریخ 13 آوریل در بیکرزفیلد، کالیفرنیا، با همکاری "Good Ole Boys Tour" مجددا متحد می شوند تا جشن 40 سالگی این نمایش را جشن بگیرند.

MICKEY ROONEY به زودی همه می گوید

"شاهزاده های هزاد"، که از ماجراهای "راننده سریع" و "پسرهای دوک از شهرستان هازارد" یاد می شود، از سال 1979 تا 1985 پخش شده است. و در حالی که castmates در طول چندین سال در تماس بوده اند، باخ، که بر روی صفحه نمایش به عنوان دختر جنجالی دختر دیزی دوک، فکر نمی کنم دو بار برای شروع جشن با طرفداران.

کاترین باخ به عنوان "دیزی" بالا، تام ووپت به عنوان "لوک"، سمت چپ پایین، و جان اشنایدر، درست به عنوان "بو" با ژنرال لی، از "سلطنتی هزاد".

کاترین باخ به عنوان "دیزی" بالا، تام ووپت به عنوان "لوک"، سمت چپ پایین، و جان اشنایدر، درست به عنوان "بو" با ژنرال لی، از "سلطنتی هزاد".
(AP)

ما با ستاره 65 ساله درباره اینکه چگونه نقش برجسته ای را به دست آورد، صحبت کردیم، چرا که او تقریبا آن را کنار گذاشت و تبدیل به نماد جنس شد. باخ همچنین رکورد مستقلی را برای تعیین اینکه چه کسی می تواند با Schneider، 59 یا Wopat، 67 باشد، تنظیم کند.

اخبار فاکس: چطور احساس می کنید "قهرمانان Hazzard" را 40 ساله می دانید؟
کاترین باخ: این فقط وحشی است من فقط به این میراث افتخار می کنم. پس از این همه مدت، ما توانستیم مردم را سرگرم کنیم. و اکنون این یک ضربه در آمازون است. این فوق العاده است این چیزی است که نشان می دهد – مردم سرگرم کننده هستند. از آن زمان به بعد بسیاری از چیزهای مختلف را انجام داده ام، اما این بخش به نحوی ارتباط برقرار کردن با مردم را ادامه می دهد. این فقط افتخار من است و من فقط دوست دارم ملاقات طرفداران. … ما فقط می خواهیم "قهرمانان" را در جاده ها برای آنها ببریم. … از آنجا که نشان می دهد، من نه تنها موفق به ملاقات طرفداران بلکه بچه های خود را نیز. این دیوانه … این تاریخی است که همه ما با هم به اشتراک می گذاریم.

اخبار فاکس: تولید کنندگان در اصل خواستند یک پلتون Dolly به طور یکسان به بازی Daisy دوک. پس این نقش را چگونه انجام دادید؟
باخ: این هنوز یک رمز و راز است … می خندد … من فقط یک زن نشان دادم که به خوبی پذیرفته شده بود. این باعث شد تا پیشنهاداتی برای فیلم های هفته با ABC انجام شود … این خنده دار است زیرا در آن زمان، آژانس من من را اخراج کرده بود و من در مصاحبه دو ساله ندیدم. به گفته آنها، من بیش از حد عجیب و غریب به دنبال. من گفتم: "ما هرگز پول شما را نخواهیم گرفت. گذشته از انجام یک فیلم در اینجا و آنجا، ما مجموعه تلویزیونی در آینده شما را نمی بینیم. ما فقط این نوع چیز را نمی بینیم. بنابراین ما قصد داریم به شما اجازه بدهیم زیرا کار زیادی برای نشان دادن شما است. "این چیزی است که ابتدا من را مجبور به انجام بازی یک نفره کرد.

کاترین باچ، بازیگر آمریکایی، در مجموعه تلویزیونی "سلطنتی هزاد"، جولای 1980. - عکس از Fotos International / گتی ایماژ

کاترین باچ، بازیگر آمریکایی، در مجموعه تلویزیونی "سلطنتی هزاد"، جولای 1980. – عکس از Fotos International / گتی ایماژ

نشانه "SEX WAYNE'S WORLD" ALL ALL را می نویسد

شوهر من در آن زمان بسیار با کسب و کار نشان دادن ارتباط داشت و با Bob Clark کار کرد، که با خالق نمایش Gy Waldron نوشت. او باید داستان هایش را به او بگوید چون باب به من تلفن کرد و گفت: «من در این پروژه کار می کنم و من در مورد شما فکر کرده ام. من شما را در مورد داستان های شما مطرح می کنم. من دوست دارم شما برای این نقش را امتحان کنید ، Daisy دوک. " من رفتم، نه، نه، نه.

اخبار فاکس: چرا شما نمی خواهید بازی دیزی دوک را بازی کنید؟
باخ: در اینجا چیزی است که آنها برای یک سال به دنبال آن هستند. آنها به نیویورک، شیکاگو، آتلانتا، گرجستان و کالیفرنیا رفتند. هیچ چی. بنابراین من گفتم: "بسیار خوب است که از من فکر کنی، و می دانم که شما این کار را به نفع شوهر خود انجام می دهید، اما مجبور نیستید". من فقط فکر نکردم که فرصت داشته باشم اما او می رود، "من واقعا می خواهم شما را وارد کنید."

کاترین باچ، بازیگر آمریکایی، در مجموعه تلویزیونی "سلطنتی هزاد"، جولای 1980. - عکس از Fotos International / گتی ایماژ

کاترین باچ، بازیگر آمریکایی، در مجموعه تلویزیونی "سلطنتی هزاد"، جولای 1980. – عکس از Fotos International / گتی ایماژ

چند هفته بعد، من با یک دوست دخترم در یک رستوران کوچک ایتالیایی در بورلی هیلز بودم که بازی تک نفره من را اداره میکرد … به او میگفتم: «من این مصاحبه را که قرار است به آنجا بروم، اما من … شما می دانید بخشی از Daisy Duke برای وارنر برادران؟ آنها می خواهند من را وارد کنید، اما من می دانم که من نمی خواهم آن را دریافت کنم. " … او می رود، "این وارنر برادرز است. شما هرگز نمی دانید که شما قصد داریم در راه و در راه خروج ملاقات ملاقات کنیم. فقط برو!" بنابراین من رفتم.

پس از انجام خواندن من در حین شنیدن، سکوت کامل بود. من فکر کردم، "اوه نه، آنها دوست ندارند آنچه انجام دادم." سپس همه ما، حدود 30 نفر صحبت می کنیم، بلند شدیم و شروع به لرزیدن کردیم. آنها فقط با دید من از این که چگونه این قسمت باید بازی کند متصل شده است. دو هفته بعد من در هواپیما به گرجستان رفتم.

80S ستاره POP می گوید همه

اخبار فاکس: آیا درست است که شما با این ایده به پوشیدن شلوار کوتاه و یا قصر دیزی بروید؟
باخ: شما هم همینطور! * خنده * [The creators] میخواهم یک دامن پودل پوشیدم که رومیزی را هموار کرد. من گفتم: "می خواهی من رو به روم ببری؟" آنها رفتند، "ما این کار را نکردیم!" آنها مرا در خیابان برادران وارنر بردند و به اندازه کافی مطمئن بودند که این خانم های قدیمی تر هستند که در این رستوران ایتالیایی ظاهر می شوند و لباس های پوودل را پوشانده اند که با دستمال سفره هماهنگ شده اند.

من تا به حال چکمه های رفتن، یک لباس زیر زنانه و یک کلاه گیس بلوند بود زیرا خالق دوست دلی پارتون بود. من فکر کردم، "ما به تغییر لباس نیاز داریم." بنابراین من شورت های شلوار جین خودم را داشتم که هرگز نمی توانستم با چکمه های گاوچران و یک بال کوچک … آنها آن را دوست داشتند.

اخبار فاکس: صادقانه، آیا با شما و تام ووپت یا جان اشنایدر، تاریخ و یا hookups بود؟
باخ: اجازه دهید این را بگویم – همانطور که این بچه ها جذاب ترین، سکسی ترین دوستان و مردان در سیاره بودند و زنان فقط به آنها اعتقاد داشتند – آنها واقعا مانند برادران من بودند. همانطور که من از آنها قدردانی می کنم، به هیچ وجه نمی توانم با آنها ارتباط برقرار کنم. فقط به برادرت یا هر کس که واقعا نزدیک است نگاه کنید و بروید «آیا می توانم این کار را انجام دهم؟» این هیچ * خنده * نیست

اخبار فاکس: شما برای پوستر معروف 5 میلیون نسخه فروختید و پاهای شما برای یک میلیون دلار بیمه شد. این احساس سمبل این جنس، این پینتو آمریکایی بود؟
باخ: من به آن نگاه نکردم. در سطح شخصی، شوهر من در آن زمان دوست نداشت من کار کنم. بنابراین من در این مدت سخت تلاش کردم تا مستقل و قاطعانه عمل کنم … همچنین وارنر بروس خواست مرا از فرمول مشابه فرح فاکته پیروی … اما احساس می کردم مخاطبان چیزی دیگری می خواستند. آنها می خواستند یک دختر همه آمریکایی … آنها گفتند: "اگر شما این کار را انجام نداده اید، ما برای آن هزینه نمی کنیم." … گفتم: "هیچ مشکلی نیست، من آن را انجام خواهم داد." بنابراین من این شورت ها را گرفتم، کمی قرمز و سفید که من ساخته ام … من آرایش خودم را انجام دادم و برخی از عطرها را به دست آوردم … یک دوست از من شلیک کرد که پوستر، در یک ساعت شروع به کار کرد.

STAR CHARLIE'S ANGELS ALL ALL را می نویسد

اخبار فاکس: آیا تا به حال در مورد typecast نگران هستید؟
باخ: مقدار مشخصی از نوع خاصی وجود دارد، مطمئنا. همه از طریق آن می روند … اما من می دانم که من یک بازیگر هستم. و من این بخش را ندیده ام چون "قهرمانان حادثه" را تمام کرده ام … من می دانم که من هستم و من در مورد آن نگران نیستم. و همه چیز نمی تواند بزرگترین ضربه باشد. شما می توانید بزرگترین بخش را در هر زمان تنها دریافت کنید. همه چیزهایی که می توانم به عنوان یک بازیگر انجام دهم این است که بهترین کار را انجام دهم. و من فکر نمی کنم که اگر مردم هنوز به من دیزی دویک مراجعه کنند یا با من همکاری کنند. من فکر می کنم این زیبا و جذاب است.

اخبار فاکس: شما موفق به جلوگیری از رسوایی در هالیوود. چطور؟
باخ: من نمی دانم * می خندد *. من علاقه مند به داشتن یک زمان خوب است. من به مواد مخدر علاقمندم فقط در مورد این که مواد مخدر از آن آمده است، فکر کنید. آن نفرت انگیز است. فقط "Narcos" را تماشا کنید * می خندد * و خواهید دید که چرا شما نباید در اطراف آن باشید. وحشتناک است. من حتی این را نمی فهمم همانطور که برای الکل من یک نوشیدنی دارم، مطمئن هستم، اما من اجازه نخواهم داد هر چیزی را به من بدهد. عشق من به خانواده من، فرزندان من و من، در نهایت، جلوگیری از آن است.