کیت هاردینگتون ستاره بازی "پادشاهان" اعلام کرد "امیلیا کلارک" "بهترین دوست" خود را بر روی صفحه نمایش در فصل هشتم نمایش می دهد که روز یکشنبه پخش می شود، بخشی از آن است که کلارک به همسرش نزدیک است، "GoT" بازیگر رز لسلی.

هارینگتون 32 ساله به The Daily Mirror گفت: "امیلیا و من در طول یک دوره 7 ساله بهترین دوست بوده اند و به همین ترتیب ما باید بوسه باشیم."

"امیلیا، رز و من دوست خوب هستند، بنابراین، حتی اگر شما بازیگر هستید و این کار شماست، وقتی عاشق سه نفر ما هستند، در آن روز یک صحنه بوسیدن وجود دارد."

'بازی بازی های کامپیوتری Star Harryton' برای استفاده از JON SNOW SCARECROW

این نیست آن عجیب و غریب، با این حال. او به شوخی گفت: "او فوق العاده است و من امیلیا را دوست دارم و دوست داشتم با او کار کنم. و سخت است که او را ببوسید، آیا این است؟ "

کیت هاردینگتون ستارۀ "Game of Thrones" ستاره امیلیا کلارک، ستاره بوسیدن، "عجیب" بود، زیرا او نزدیک همسرش، بازیگر پیشین بازی "رز لسلی" است.

هارینگتون KIT ستاره های بازی GREEN THRONES شروع به کار در هنگام فیلم سازی جلسه نهایی

هارینگتون اعتراف کرد که بازی جان برف زندگی اش را به طور کامل تغییر داد.

او گفت: "من به سمت نگاه کردن به آنکه من بودم زمانی بودم که پادشاهان را شروع کردم و این عاطفی است، زیرا کیت امروز با من خیلی متفاوت است." کیت فقط در مورد همه چیز شگفت زده بود، اما اکنون وقتی که من روی فرش قرمز هستم و وجود دارد فلاش ببند، من آن را برای اعطا. "

هارینگتون کیت ستاره ای از بازی ها می گوید که سیاستمداران واقعی زندگی می کنند جان کری جفری

او گفت: "اما من به یاد می آورم که اولین بار به جوایزی رسیدم و این فقط فوق العاده بود." او در مورد روزهای نخستین بدرفتاری اش گفت: "این رویا بود. شهرت یک وضعیت واقعا عجیب و غریب است. زمانی وجود دارد که من یک p-k بوده ام و خودخواهانه بوده ام. اما من همواره افرادی داشتم که با من صادق بوده اند و من را به سمت راست برگردانده اند. "

کیت هارینگتون در مورد اینکه چگونه "بازی های ترسناک" زندگی اش را تغییر داد، او را "خانواده اش"

کیت هاردینگتون ستاره "بازی تارنمای" با ستاره سابق رز لسلی ازدواج کرده است.

کیت هاردینگتون ستاره "بازی تارنمای" با ستاره سابق رز لسلی ازدواج کرده است.
(گتی)

هارتینگتون کیت می گوید فصل پایانی بازی GREEN THRONES طراحی شده برای شکستن ایالات متحده

او گفت: "پس نگاه به عقب، تغییر زیادی پیدا نمی کند." اشتباهاتی که من انجام دادم باعث شد که من و من از اینکه من هستم خوشحال هستم ".

با این حال، این بدان معنا نیست که هارینگتون لزوما به فرصتی برای انجام دوباره تلویزیون برمی گردد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

او تاکید کرد: "تا زمانی که چیزی شگفت انگیز به نظر برسد که من نمیتوانم بگویم نه، برای من قرارداد شش ساله در یک نمایشگاه سخت است." "من به تئاتر، سریال و فیلم های محدود نگاه می کنم. تلویزیون واقعا توسعه یافته است، به این معنی که من می توانم درام جالبی بزنم. فقط با فصول زیادی نیست! "