پس از 12 فصل، "تئوری بیگ بنگ" در روز پنجشنبه به پایان می رسد.

Kaley Cuoco، که به عنوان پنی در مجموعه کمدی hit CBS ستاره است، به فاکس نیوز درباره زمان خود در نمایش مورد علاقه صحبت کرد و اظهار داشت که آیا او برای راهاندازی مجدد در خط قرار دارد یا خیر.

هنرپیشه 33 ساله به ما گفت: "من واقعا آن را با هم نداشته ام." "دختران من که من با بسیار نزدیک در نمایش نشان می دهند – مو و آرایش من [artists]کمد لباس من – ما همه لباس های الماس '12. ' من به آنها الماس "12" دادم. بنابراین همه ما این گردنبندهای داریم که این نوع 12 سال را با هم نشان می دهد. "

ستاره "BIG BANG THEORY" KALEY CUOCO با پایان دادن به پایان فصل شخصیت

(مایکل یاریش / برادران وارنر)

کووکو اذعان کرد که در حالی که فیلمبرداری فصل ختم می شود، او "هزار عکس" را گرفت.

او توضیح داد: "این ها خاطراتی است که ما برای همیشه خواهیم خواست."

از آنجا که این نمایش اولین بار در سال 2007 ارائه شد، بازیگران یک پیوند قوی ایجاد کرده اند، که فراتر از دوربین ها است.

کووكو خاطرنشان كرد: "ما به یکدیگر احترام می گذاریم. زندگی هم اکنون تغییر كرده است. همه ما خانواده ها و انتخاب های مختلف حرفه ای داریم. ما در جایگاه های مختلف زندگی می كنیم، اما" بیگ بنگ "این نوع از همه این فرصت ها را به ما داده است. "من فکر می کنم آنچه که من دوست داشتم این است که هرگز از بین نرفته است.

ستاره "BIG BANG THEORY" Kaley CUOCO نشان می دهد "ویژه" مجموعه ای از برنامه های خود را برای حفظ زمانی که نشان می دهد

"ما هیچ حوله ای را پر نکردیم و گفتیم:" اوه، ما آن را ساخته ایم ". هرگز این احساس را نداشته باشید. هر ساله نشان می دهد که هر کسی که می گوید "آه ما عاشق نمایش است!" ما هنوز شگفت زده هستیم و هنوز هم با آن برخورد می شود. من فکر می کنم این چیزی است که ما را در اینجا به ما رسانده است. "

Cuoco تقریبا به عنوان پنی بازی نکرد، اعتراف کرد که نمیتواند تصور کند که او کجاست، اگر او در "بیگ بنگ" بازی نکند.

"سالهاست که خیلی زود گذشت، زندگی خیلی متفاوت بود، من زندگی و حرفهام را به نمایش میگذاشتم، نمیتوانستم اینجا نشسته باشم، مطمئنم که نمیتوانم از صدای من استفاده کنم چیزی بزرگتر است. "

"BIG BANG THEORY STAR KALEY CUOCO DEBUTS به عنوان بخش جدید سری های مسافرتی به کاهش میزان انتشار CO2

در حال حاضر، Cuoco در حال کار بر روی یک پروژه پرشور است: میزبانی یک سری 5 قسمت یوتیوب توسط Shell تحت عنوان The Great Hack.

او توضیح داد: "این یک سری رقابت با پیام عالی است." "ما دو تیم را در یک سفر حماسی از LA به نیویورک می بریم و اساسا برندگان هر کدام از کمترین میزان انتشار CO2 در این سفر را استفاده می کنند."

"سفر بسیار مهم است و من فکر می کنم که مهم است، در حال حاضر ما ذهن ما را به راه پاک تر از A به B باز می کنیم." "این یک موضوع بزرگ در حال حاضر است و این یک بحران است. ما نمی خواهیم جهان را یک شبه تغییر دهیم، اما من فکر می کنم این حرکت های کوچک کوچک به جلو حرکت بزرگی است و تغییر می کند."

در صورتی که Cuoco هرگز به نقش خود به عنوان پنی برای احیا بازگشته است؟

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

"من احتمالا، آره، گفت: Cuoco. "اگر [creator] چاک [Lorre] از من پرسید، برای چاک چه کاری انجام میدهم، پس اگر چاک به من جواب داد و گفت: «بگذار این کار را بکنی». من خواهم بود، "خوب"

"من مجبور شدم یک واکر ببرم." "اما من می خواهم به آن."