رپ نپسی هسل در اثر زخم های گلوله ای به سر و تنه درگذشت.

هوسل در ساعت 3:20 ب.ظ. کشته شد در یکشنبه در خارج از Marathon Clothing، فروشگاه خود را در منطقه Hyde Park از جنوب لس آنجلس. پلیس هنوز یک مظنون را در قتل نام نهاد. یک کنفرانس خبری در مقر LAPD به مدت سه شنبه برگزار شد. رهبران جامعه تلاش کرده اند تا مردم را در محاصره از تلافی مجدد محو کنند.

دفتر کرونر در روز دوشنبه بعد از ظهر کالبد شکافی انجام داد و تأیید کرد که شیوه مرگ یک قتل است. جزئیات بیشتر در هنگام بازنویسی کامل کالبد شکافی در دسترس خواهد بود.

هاسل، نامی که ارمیاس جوزف اسدوم بود، 33 سال داشت.

STARS REACT TO SHOTT DEATH RAPPER NIPSEY HUSSLE

حسن برای گرامی برای بهترین رپ آلبوم برای نخستین بار در سالن اصلی خود، "پیروزی پیانو" نامزد شده بود. مدتها قبل از آن، او در جامعه ی جنوبی جنوب برای خودشان منتشر شد و با "Slauson Boy Volume 1" شروع شد. در سال 2005

هوسل از وابستگی او به Rollsin's 60s Crips سخن گفت، هر چند که انگیزه تیراندازی هنوز مشخص نیست. میشل مور، رئیس LAPD، روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که به نظر می رسد که هوسل مهاجم او را می شناخت. وی گفت که اداره در حال بررسی شواهد ویدئویی و تلاش برای شناسایی وسیله نقلیه مظنون است. مور نیز از تیرانداز خواست که خود را درگیر کند.

هاسل قرار بود روز دوشنبه با مور و استیو سوبرف، عضو کمیسیونر مجلس، ملاقات کند تا در مورد راه های متوقف کردن خشونت باند در جامعه بحث کند. این جلسه که نمایندگان Roc Nation را شامل می شد، به اعضای خانواده های حسل اجازه داده شد تا به این شرکت اعزام شوند.